Dr Eric Pearl

Dr Eric Pearl

Prekursor uzdrawiania rekonektywnego i rekoneksji

E. Pearl prowadził odnoszącą sukcesy  działalność chiropraktyka w Los Angeles, kiedy w  roku 1993 wraz z innymi osobami zaobserwował, że w jego gabinecie dokonują się cudowne uzdrowienia. Pacjenci doznawali uczucia szczęścia, następowały natychmiastowe uzdrowienia z ciężkich i chronicznych schorzeń i  takich, które uznaje się za „nieuleczalne”.

Długo poszukiwał odpowiedzi na pytanie czym jest  to ,co go spotkało ? Do dziś nie na wszystkie pytania otrzymał odpowiedź. Nie przeszkadza mu  to w skutecznym propagowaniu idei na świecie. Eric Pearl zobowiązał się  do przekazywania uzdrawiających częstotliwości światła i informacji innym poprzez uzdrawianie , połączenie ze Źródłem oraz do prowadzenia seminariów i szkoleń, które rozpowszechniają nową wibrację na Ziemi.

Eric Pearl zebrał wszystkie swoje doświadczenia i posiadane informacje, które następnie opisał w książce przetłumaczonej na 36 języków w tym na polski.

„Połączenie ze Źródłem. Ulecz innych. Ulecz siebie”

„Połączenie ze Źródłem. Ulecz innych. Ulecz siebie”

Lee Carroll , autor wielu znanych książek po przeczytaniu jej napisał :

”Lektura tej książki niesie przyjemność z czytania , a dzięki bacznemu, dowcipnemu i ciekawskiemu uzdrowicielowi dostrzegamy łatwość , z jaką prawdziwe leczenie energią może być rozpoznane i aktywowane przez każdego znas. To jest ponadczasowe!”

Dziś po wielu latach  jest ponad 70 tysięcy praktyków uzdrawiania rekonektywnego w 68 krajach świata.

Eric Pearl nie jest twórcą tej metody (nie jest to bowiem metoda) – przekazuje częstotliwości, które w drodze ewolucji Universum pojawiły się na planecie Ziemi. On  kształci w posługiwaniu się częstotliwościami.

Może także Ty po zapoznaniu się z tą wibracją podczas sesji będziesz mógł uzdrawiać?

Zadzwoń, umów się na sesję i sprawdź jak zmieni to Twoje życie !