O mnie

Urodziłem się w marcu 1964 w znaku chińskiego smoka i jako typowy smok od wczesnych lat byłem aktywny i żyłem z wewnętrznym  poczuciem wolności. Z dzieciństwa pamiętam dyskomfort wynikający z „niedopasowania” do otaczającej rzeczywistości. Z tego powodu byłem  wymagający, trochę trudny, a nawet ponad przeciętnie konfliktowy i nieustępliwy !

W szkole nie rozumiałem konieczności odtwórczego uczenia się. Nauczyciele określali mnie jako leniwego. Rzeczywiście moje wyniki mnie nie broniły.

Młodość i wejście w dorosłe życie dawały możliwości całkowicie wolnego i nieskrępowanego poszukiwania własnej drogi i istotnych odpowiedzi  ,wtedy też nie stroniłem od eksperymentów z rozwojem duchowym.

Wybrany kierunek kształcenia korespondował z ówczesnym poszukiwaniem ważnych odpowiedzi. Z wykształcenia jestem historykiem religii, socjologiem i pedagogiem.

Chciałem pomagać od wczesnych lat, ale  komu i jak ? Moje nieuporządkowane emocje nie pomagały. Działałem na oślep nie znając siebie i zasad  funkcjonowania świata wokół mnie.

Ostatecznie poszukiwania przywiodły mnie do uzdrawiania rekonektywnego. Teraz znałem już cel, mogłem realizować  pragnienia pomocy innym. Mogłem pomóc także sobie w aspekcie fizycznym i duchowym, co doskonale realizuje proces  uzdrawiania rekonektywnego.

Tak  dziś z wielką wdzięcznością stałem się pracownikiem światła. Jestem na stałe zintegrowany z częstotliwościami Uniwersum i mogę codziennie obserwować cuda. Jestem gotowy być doskonałym narzędziem dla Wyższej Inteligencji

Mam wiarę i odwagę podążania za wewnętrznym głosem intuicji  ,co świetnie spełnia moje „smocze” poczucie wolności. Z radością witam każdy dzień , który daje mi możliwość dzielenia się z innymi  światłem i informacją Wszechświata.

Dziecięce marzenia tworzenia, wiecznej zabawy, radości, możliwości pomocy, piękna i harmonii spełniły się z nawiązką.