Polecam

FILMY

Woda – Wielka Tajemnica

Film, który przybliża sposób w jaki my ludzie wywieramy myślami zmianę otaczającej nas rzeczywistości. Odpowiedź na pytanie o „pamięć” wody!?

Wzrost (Thrive)

Ciekawy film z szerszym spojrzeniem na rzeczywistość. Kto rządzi światem, kim my sami jesteśmy.

Uzdrawianie rekonektywne

Krótki film z Eric Pearl, który prezentuje sposób działania uzdrawiania. Uczestniczka spotkania Linda w kilka minut powraca do sprawności ramion po 10 latach.

KSIĄŻKI

Dr Eric Pearl „Połączenie ze Źródłem. Ulecz innych. Ulecz siebie”

Być może będziesz musiał rozważyć ponownie wszystko, co przeczytałeś o konwencjonalnym leczeniu. „Nowe” częstotliwości leczenia opisane przez doktora Pearla wykraczają całkowicie poza „techniki” i przenoszą Cię na poziom dotychczas niedostępny nigdzie dla nikogo. Ta książka zabiera Cię w podróż Erica Pearla – od odkrycia jego umiejętności ułatwiania leczenia, do osiągnięcia zasłużonej reputacji w roli instrumentu, przez który ten proces jest wprowadzany na świecie.

Deepak Chopra „Siedem duchowych praw sukcesu”

Autor obala mit o tym, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej pracy i realizowaniu własnych ambicji. D. Chopra twierdzi, że gdy tylko zrozumiemy naszą wewnętrzną naturę i nauczymy się żyć w harmonii z prawami naturalnymi, wówczas łatwo i bez wysiłku zyskamy dobre samopoczucie, zdobędziemy życiową energię i entuzjazm oraz osiągniemy satysfakcję materialną.

Deepak Chopra „Księga sekretów”

Książka ta jest nowym wyzwaniem dla duchowego status quo czytelnika. Autor wybrał 15 sekretów, które rządzą zarówno całym wszechświatem, jak i życiem każdego z nas. To sekrety dotyczące miłości, zdrowia, współczucia, wiary lub rozumienia dobra i zła.

Dr Wayne W. Dyer „Potęga intencji”

Intencja jako sens Twojego życia. Wspaniała książka o możliwości przekształcania zamiarów w rzeczywiste działania. Zmień sposób postrzegania rzeczy, a rzeczy same się zmienią. To właśnie intencja napędza świat i stanowi jego podstawową siłę rozwoju.

Maria Grodecka „Ścieżki jogi”

Świetnie napisana książka w formie kompendium wiedzy o systemach filozofii Wschodu. Tematy poruszane w książce to m.in. sfery energetyczne, reinkarnacja, proces boskiej ewolucji. Cyt. „cały kosmos, materialny i duchowy, objawia się, trwa i w końcu rozprasza w wiecznej, niezmiennej, najwyższej rzeczywistości, którą jest czysta świadomość, nazwana Bogiem”

James Redfield „Niebiańska przepowiednia”

W Peru odnaleziono starożytny manuskrypt. Zawiera on dziewięć wtajemniczeń, które ludzkość ma osiągnąć, wchodząc w erę nowej świadomości. W tej fascynującej powieści autor przedstawia porywającą wizję nowego, duchowego pojmowania świata, która już wyłania się w naszej kulturze.

Max Freedom Long „Wiedza tajemna w praktyce”

To kolejny tom z cyklu poświęconego starożytnej magii kahunów. Niniejsza książka jest próbą odpowiedzi na postawione autorowi pytania. Ma ona na celu wskazać ludziom, jak pomóc sobie samym dzięki zastosowaniu metody Huny.

STRONY WWW

www.thereconnection.com

Oficjalna strona uzdrawiania rekonektywnego. Na stronie seminaria, które odbywają się na świecie, uzdrawianie rekonektywne dla dzieci, yoga rekonektywna, częstotliwości rekonektywne dla zwierząt oraz inne bieżące wydarzenia i nowości.

www.wingmakers.com

Strona ta oraz polskojęzyczne repozytorium www.wingmakers.pl materiały obejmujące w całości ten inspirujący projekt ; wywiady, filozofia, muzyka, twórczość artystyczna.

www.ayahuasca.net.pl

Strona informacyjna dla transformacji i oświecenia. Kształtowanie siebie i życia na nowo z poziomów duchowych. Ayahuasca – napój bogów to wyzwalacz świadomości, jej spożycie otwiera na wszechwiedzę, uruchamia uśpione moce i pozwala czynić „cuda”

www.wolnaludzkosc.pl

Portal informacyjny wolnych ludzi. Idea nowego świata opartego na paradygmacie wiedzy i świadomości z tematami ; ekologia, zdrowie, hiperfizyka, edukacyjna TV internetowa, nowe technologie, świadoma społeczność, aktualności, forum i inne.

www.yantra.pl

Odkrywanie wewnętrznej mądrości i wzmacnianie twórczej mocy od zarania dziejów wiązało się z energią piramid. Szczyt piramidy to w istocie punkt, w którym pewna frekwencja kosmicznej energii łączy się z ziemską. Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że codzienne obcowanie z energią piramid przynosi stale obecny, wewnętrzny spokój ducha i doskonałą koncentrację.