PONOWNE POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM The Reconnection®

To niezwykłe doświadczenie zharmonizowanego współbrzmienia z Wszechświatem. Jest to trwałe połączenie poprzez system linii axiatonalnych do pola magnetycznego Ziemi, a dalej Uniwersum.

Możesz  odczuwać, że Wszechświat jest  przedłużeniem Twojego ciała. Możesz odnaleźć  siebie we własnym doskonałym wzorcu – znika izolacja od Źródła. Możesz stać  się wibracją, którą przyjmujesz.

  • Axiatonal to System nieskończonych linii łączących Cię ze wszystkim „co jest”
  • Axia – oznacza strukturę lub też architekturę
  • Tonal – to częstotliwości dźwięku, koloru, zapachu, światła, wibracji

Linie te pozwalają na przyjęcie częstotliwości i sygnały zwrotne Twojego ciała. To światło i informacja utrzymująca Twoją istotę w harmonii energetycznej i w doskonałości Twojego bytu.

Możesz uzyskać także możliwość postrzegania siebie „w prawdzie” .

Sesja ponownego połączenia ze Źródłem to  2 sesje następujące po sobie w odstępie nie większym niż 72 godz. Każda z nich  trwa ok. 45 minut i powinna ją poprzedzać co najmniej 1 sesja uzdrawiania rekonektywnego – reconnective healing. Połączenie ze Źródłem wykonuje się tylko raz w życiu i wyłącznie w gabinecie praktyka – nie można jej przeprowadzić na odległość.

W czasie trwania sesji praktyk wykonuje określony zestaw połączeń z istniejącą strukturą axiatonalną  .

Odczucia można przekazać słowami jedynie w wyjątkowo wąskim zakresie. Każde połączenie ze Źródłem jest inne. Doznania są bardzo różnorodne ; mogą być to barwne wizje pod powiekami, odczucia cielesne, możesz odbierać (widzieć) kolory, do których brak odniesień w naszym świecie, czuć obecność istot w Twoim otoczeniu, mogą uaktywnić się niezwykłe zdolności np. wglądu lub natychmiastowego rozpoznawania kłamstwa.

Twoje życie po sesji już nigdy nie będzie tym samym czym było wcześniej. Pojawi się naturalne posługiwanie się na co dzień intuicją, szybciej będziesz się regenerował, pozbędziesz się lęku codzienności, będziesz odczuwał opiekę i prowadzenie. Zestroją się też wszystkie aspekty Twojej istoty, będziesz „bardziej jednością” pełną bezpieczeństwa i spokoju, zwiększy się znacznie poziom Twojej energii.

Sesja ponownego połączenia ze Źródłem ma tylko jedną cenę wszędzie na świecie 333 $ (w krajach z walutą Euro to 333€) i jest związana z symbolem wymiany energetycznej na poziomie częstotliwości 333 Hz. Suma 333 daje 9, która również symbolicznie reprezentuje spełnienie .

Po sesji ponownego połączenia ze Źródłem inne osoby mogą czuć obecność tych częstotliwości w Tobie lub u siebie w Twojej obecności.

Otrzymujesz klucze do wielowymiarowego Ciebie i szansę na całkowitą zmianę Twojego życia.

Może także i Ty będziesz mógł uzdrawiać innych.